Nauka kontroli wytrysku

Niemal każdy mężczyzna chciałby nauczyć się kochać długo zachowując silne podniecenie i silną erekcję. Mantak Chia w swojej książce „The multi-orgasmic man„ opisuje konkretne techniki wstrzymywania orgazmu. Są one sprawdzone i stosowane przez miliony mężczyzn na świecie.

Również Ty możesz się tego nauczyć. Nauka kontroli wytrysku jest prosta i daje bardzo dobre rezultaty dla każdego. Również Twoja partnerka doceni gdy zaczniesz kochać się tak długo jak tego chcesz zachowując twardy instrument. Co najważniejsze metoda ta jest naturalna, bezpieczna i nie wymaga stosowania żadnych specyfików, suplementów czy leków.
Na stronie Centrum Orgazmów zostało szczegółowo opisane jakie ćwiczenia robić by osiągnąć pełną kontrolę nad orgazmem podczas seksu. Wszystko zostało opatrzone bardzo przejrzystymi ilustracjami i każdy kto chce może dzięki temu nauczyć się samodzielnie kontrolować własny wytrysk. Co ciekawe można kontrolować wytrysk, wstrzymywać go a jednocześnie mieć orgazmy bez ejakulacji. Dzięki temu możesz mieć wielokrotne orgazmy jak kobieta nie tracąc energii seksualnej, wigoru i mocy do dalszych igraszek.

Leave a Reply