Psoris Premium - Czy faktycznie leczy łuszczycę

W ostatnim czasie internet został niemal zalany reklamami kremu na łuszczycę Psoris Premium. Czy faktycznie jest on taki skuteczny. Redakcja portalu Ona24 pokusiła się o przygotowanie składu wybranych preparatów i porównanie ich skuteczności.


Jak się okazało Psoris Premium uplasował się na trzeciej pozycji tuż za sprawdzonymi już preparatami PsoriFix i Psorilax. Ma on niewątpliwie innowacyjny skład, oparty jest o naturalne składniki, dobrze znane w walce z chorobami skóry. Są to: olej konopny, olej rycynowy, olejek z drzewa herbacianego, lanolina i propolis. Na szczególną uwagę zasługuje olej rycynowy, który wykazuje działanie złuszczające, dlatego poleca się go na zrogowaciały naskórek. Jest to doskonały środek przeciwgrzybiczy, stosowany jest także do miejscowego leczenia owrzodzeń skóry.

Należy jednak pamiętać, że łuszczyca nadal uznawana jest za chorobę nieuleczalną a wszelkiego rodzaju specyfiki stosuje się do łagodzenia objawów choroby. Mimo zapewnień producenta również krem Psoris Premium raczej nie wyleczy choroby, natomiast stosowany systematycznie może złagodzić objawy i zapobiec powstawaniu nowych zmian skórnych.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Leave a Reply